منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
صفحه اصلي > درباره تالار امام علی (ع) 
درباره تالار امام علی (ع)
 

تالار همایش های بین المللی امام علی (ع) :

*** تالار امام علی(ع) با گنجایش 936 نفر در منطقه ولنجک تهران، با چشم اندازی مطلوب در فضای آکادمیک دانشگاه شهید بهشتی واقع شده است.این تالار که به نام مبارک امیرالمومنین(ع) متبرک است، سالانه پذیرای میهمانان جهت برگزاریمجالس علمی و اجتماعی، جشن ها و مناسبت های مختلف است و امکانات رفاهی لازم برای یک میزبانی سرافرازانه را همراه با خاطراتی به یادماندنی به همراه دارد.

امکانات :

*** دربهای ورودی در دو ضلع غربی و شرقی تالار اصلی موجوداستکه شامل دو درب در سمت غرب و دو درب در سمت شرق که استفاده از آنها به نوع مراسم برگزار شده بستگی دارد.

***  سن یا بخش نمایش این سالن به ابعاد 90 متر مربع ( 11 متر طول و 9 متر عرض )طراحی شده است و از دو اتاق و یک سرویس بهداشتی برای آمادگی مجریان و هنرمندان برخوردار است . این سالن به یک پرده سینمایی ، یک پرده سراسری بالارو، دو پرده کناررو مجهز است که با استفاده از آن سن به دو قسمت تقسیم می شود .

***  سالن اصلی مجهز به سیستم صوت ، نور ، و ویدئو پروژکتور جهت پخش اسلاید و کلیپهای ویدئویی می باشد .

همچنین تالار امام علی(ع) دارای 2 سالن جانبی می باشد ( سالن انتظار و سالن شیشه ای ):

*سالن انتظار: مساحت 300 متر مربع. بدلیل مجاورت سالن اصلی از آن می تواند جهت برپایی نمایشگاه استفاده نمود .

* سالن شیشه ای : فضای سرپوشیده که چشم اندازی از شمال شرقی، شمال و جنوب شرقی تهران از مکانی مرتفع و مشرف به بلوار دانشجو دارا میباشد و از این فضا می توان برای ضیافت نهار و شام سمینارها و کنفرانس ها به تعداد 250 نفر استفاده نمودکه استراحت و پذیرایی میان برنامه ها نیز در این فضا بر آرامش مجموعه می افزاید.

ساختمان اداری :

* ساختمان اداری تالار امام علی(ع) دارای دو طبقه می باشد که در طبقه اولسرویسهای بهداشتی و در طبقه دوم تعداد 3 اتاق جهت برگزاری کلاس های آموزشی به تعداد 20 نفر که تجهیز آن از قبیل صندلیولوازم کمک آموزشی(رایانه ، ویدئو پروژکتور و ... ) بعهده برگزارکننده می باشد.و یک اتاق VIP جهت پذیرایی از میهمانان ویژهبه تعداد 20 نفر وجود دارد .

شرایط میزبانی :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی افتخار آن را دارد تا برای اجرای برنامه های مختلف علمی، اجتماعی، جشن ها و مراسم سازمان ها و ارگان های مختلف، مجوز میزبانی در این سالن را به متقاضیان ارجمند ارایه کند.

سازمان ها، نهادها، ارگان ها و شرکت های متقاضی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 22431765 (آقای مجید خیراله ) مسول تالار ها تماس بگیرند.

به منظور اطمینان از انجام رزرو لازم است متقاضیان، فرصت کافی را از زمان درخواست تا زمان برگزاری برنامه در نظر بگیرند.

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.